فروشگاه میوه و تره بار شیلانَک
از کشاورزان و فروشندگان میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات دعوت به عمل می آید
برای معرفی و فروش محصولات خود با شماره های
09216393789 و 09107869855
تماس حاصل نمایند .
فروشگاه اینترنتی تره بار , وارد شوید
جهت معرفی محصولات خود و همکاری با فروشگاه کلیک کنید
عناوین خبرها فواید مصرف زغال اخته مواد غذایی آسیب زننده به کلیه جلوگیری از افزایش وزن با مصرف میوه و سبزیجات استفاده از پوست موز هر میوه برای کجاست دیابت و مصرف میوه منشاء میدان مغناطیسی زمین چه چیزی اکوسیستم های زیر آب ما را می کشد نقش میکروبها در چرخه ازت خاک کاهش انتشار دی اکسید کربن از صنعت سیمان بهبود سلامت خاک هر فصل چه غذایی باید بخوریم سالاد میوه ی گرمسیری جک فروت چیست رامبوتان چیست منگوستین میوه ستاره چیست بهترین ادویه ها برای سلامتی طریقه مصرف آناناس میوه لیچی خارگیل چیست ؟ انبه چیست ؟ نحوه خوردن پاپایا میوه اژدها چیست ؟ کشاورزی آبیاری هوشمند فروش آلو بخارا ارگانیک
دیابت و مصرف میوه

کاهش خطر ابتلا به دیابت

رژیم های گیاهی طی سالهای اخیر رواج بیشتری پیدا کرده اند . یک بررسی اخیر حاکی از آن است که 3.5 میلیون نفر محصولات دامی را به دلایل محیطی ، بهداشتی و اخلاقی قطع کرده اند.
در حالی که مطالعات بسیاری وجود دارد که تعداد بیشماری از فواید حاصل از افرادی که رژیم های غذایی میوه ای و سبزیجات زیادی مصرف می کنند را نشان می دهد ، تجزیه و تحلیل جدید نشان داده است که یک مزیت مهم سلامتی برای خوردن سبزیجات شما وجود دارد.
طبق مطالعه ای که توسط دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH چان در بوستون انجام شده است ، خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجات سالم می تواند خطر ابتلا به دیابت را تقریباً به یک چهارم کاهش دهد.
دیابت و مصرف میوه

مطالعه بیش از 300000 نفر ، ارتباط بین غذاهای گیاهی و دیابت نوع 2 را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و نشان داد كسانی كه رژیم غذایی آنها عمدتا گیاهان مستقر بودند 23٪ كمتر مستعد ابتلا به این بیماری هستند.
محققان می گویند که این یافته ها می تواند به دلیل داشتن چنین مواد غذایی غنی از آنتی اکسیدان هایی باشد که از دیابت محافظت می کنند ، در حالی که بسیاری نیز حساسیت به انسولین - هورمونی که قند خون را کنترل می کند - افزایش یافته و باعث افزایش وزن می شود.

رژیم های غذایی میوه ای

این مطالعه همچنین بین غذاهای گیاهی سالم که از نظر گیاهی کمتر سالم هستند ، تمایز قائل شد.
اولی شامل میوه ، سبزیجات ، آجیل و حبوبات و دومی ، سیب زمینی ، آرد سفید ، شکر و مقادیر متوسط ​​محصولات حیوانی بود.
محققان دریافتند که این ارتباط برای کسانی که رژیم های غذایی دارند با تأکید بر غذاهای سالم گیاهی و مصرف کمتر غذاهای ناسالم تقویت شده است.
آیا رژیم های غذایی گیاهخواری برای کودکان سالم است؟
پروفسور چی چی سان ، متخصص تغذیه در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan ، بوستون ، گفت: "به طور کلی ، این داده ها اهمیت پیروی از رژیم های غذایی گیاهی را برای دستیابی یا حفظ سلامت خوب برجسته کردند.
"مردم باید میوه و سبزیجات تازه ، غلات سبوس دار و سایر غذاهای گیاهی سالم را به عنوان سنگ بنای این رژیم ها انتخاب کنند." رژیم های غذایی پر از آنتی اکسیدان مانند میوه و سبزیجات تازه می توانند به کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع 2 کمک کنند.
مطابق NHS ، علائم دیابت نوع 2 می تواند شامل موارد زیر باشد:
همیشه احساس تشنگی می کنم
احساس خستگی
بدون تلاش برای کاهش وزن
تاری دید

بر چسب ها :

رژیم های غذایی گیاهخواری

-

غذاهای گیاهی سالم

-
خطر ابتلا به دیابت
تلگرام فروشگاه instagram pinterest
twitter google-plus facebook
شماره های تماس :
09216393789
09107869855
ایمیل :
shilanak@gmail.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیلانک می باشد
آدرس سایت :
www.shilanak.com
درخواست همکاری
ثبت نام در سایت