فروشگاه میوه و تره بار شیلانَک
از کشاورزان و فروشندگان میوه جات ، صیفی جات و سبزیجات دعوت به عمل می آید
برای معرفی و فروش محصولات خود با شماره های
09216393789 و 09107869855
تماس حاصل نمایند .
فروشگاه اینترنتی تره بار , وارد شوید
جهت معرفی محصولات خود و همکاری با فروشگاه کلیک کنید
فروشگاه میوه و تره بار شیلانک

فروشگاه میوه و تره بار شیلانک

جمعی از فعالان با سابقه در زمینه ی خرید ، فروش و تامین انواع میوه جات ، سبزیجات وصیفیجات گردهم آمده ایم و یک گروه بزرگ فعال در زمینه تامین و فروش تره بار در سطح کشور را تشکیل داده ایم.
شیلانک تنها یک فروشگاه اینترنتی نیست ، شیلانک یک همبستگی عظیم بین تمامی کشاورزان و باغداران کشور میباشد. اتحادی که موجب پیشرفت همه جانبه ی صنعت کشاورزی در ایران می شود . ما در این مجموعه با همکاری با زحمتکشان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی ، که در تمام شهرهای ایران مستقر هستند ، توانسته ایم کاری بزرگ و در سطح ملی را به سرانجام برسانیم.

هم اکنون ما قادر هستیم تا انواع تره بار را به تمام نقاط ایران و جهان صادر نماییم . ما با دارا بودن خط مکانیزه سورت ، شستشوی پیشرفته و بسته بندی محصولات در بسته های گوناگون و سفارشی میتوانیم سفارش مشتریان در تناژ بسیاربالا را پاسخگو باشیم.
عرضه ی تره بار بصورت فله نیز از خدمات پرطرفدار ما می باشد.

از نکات مهم فعالیت شیلانک ، حذف واسطه هاییست که موجب بالا رفتن قیمت تمام شده ی محصول میشوند ، به همین دلیل است که شما با خرید یک محصول با کیفیت از شیلانک ، هزینه های بسیار کمتری مینمایید.
ارسال محصولات فروشگاه شیلانگ در کمترین زمان ممکن و از نزدیک ترین شهر به شما صورت میگیرد و این خود موجب پایین تر رفتن هزینه ها میگردد.

هم اکنون دفتر مرکزی ما در ابهر زنجان دایر بوده و مدیریت مجموعه از این شهر انجام می گیرد حال اگر شما میخواهید برای عقد قرارداد و یا خرید محصول به صورت حضوری مراجعه نمایید میتوانید با کارشناسان ما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید.
فروشگاه

میوه و تره بار شیلانک

اولین فروشگاه اینترنتی در این زمینه میباشد که با ارائه ی خدمات نوین به هموطنان عزیزمان ، امور مربوط به خرید و فروش محصولات کشاورزی را بسیار آسان نموده است.

رونق کشاورزی ، سبب پیشرفت ایران ماست...
تلگرام فروشگاه instagram pinterest
twitter google-plus facebook
شماره های تماس :
09216393789
09107869855
ایمیل :
shilanak@gmail.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شیلانک می باشد
آدرس سایت :
www.shilanak.com
درخواست همکاری
ثبت نام در سایت